Sezon sukcesów Katarzyny Walczak

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 19:17
Od przebojowej "Rodziny Addamsów", poprzez formalną "Operę za trzy grosze", aż po niezwykle ważne "next to normal". O pracowitym i bardzo udanym sezonie rozmawialiśmy z aktorką Katarzyną Walczak.
Audio
  • O pracowitym sezonie artystycznym rozmawialiśmy z aktorką Katarzyną Walczak.
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/Boris Rabtsevich

Mijający sezon to czas wielu premier na polskiej scenie musicalowej. Były wśród nich perełki, jak "next to normal" w reżyserii Jacka Mikołajczyka, ze znakomitą kreacją Katarzyny Walczak. Aktorka po wielu latach kariery może zaliczyć ostatni rok do niezwykle udanych – trzy nowe tytuły i trzy sukcesy. Z aktorką rozmawialiśmy o pracy nad tymi rolami, pierwszych krokach na scenie oraz planach na przyszłość.

W audycji nie zabrakło również recenzji. Tym razem odwiedziliśmy Teatr Żydowski w Warszawie gdzie Wojciech Kościelniak wyreżyserował "Śpiewaka jazzbandu" oraz Teatr Dramatyczny w Warszawie, na scenie którego wystawiany jest "Cabaret" Eweliny Pietrowiak.

Wśród zaprezentowanych piosenek były prawdziwe hity, jak "I belive" z "The Book of Mormon", ale słuchaliśmy też mniej znanych utworów z musicali, które w tym roku zdobyły Tony Awards, a wiec najważniejsze teatralne nagrody świata.

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadzili: Piotr Sobierski

Data emisji: 14.07.2019

Godzina emisji: 12.00 

bch/am

Zobacz więcej na temat: musical
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wakacyjne kierunki, słoneczna muzyka

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 13:07
W audycji "Ten cały musical" królowały spiekota, słońce i wakacje. 
rozwiń zwiń