"Mock. Czarna burleska", czyli perełka wrocławskiego Capitolu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 11:55
Przedwojenny Wrocław, czarne charaktery i wszechogarniające zło: "Mock. Czarna burleska" w reżyserii Konrada Imieli w Teatrze Muzycznym Capitol!
Audio
  • "Mock. Czarna burleska" i nie tylko (Ten cały musical/Dwójka)
plakat spektaklu
plakat spektaklu Foto: mat. prom.

W audycji "Ten cały musical" zrecenzowaliśmy wrocławski spektakl, ale wbrew pozorom tym razem w teatrze spędziliśmy bardzo mało czasu.

Musical bawi, skłania do refleksji, ale pomaga również zdobywać medale. Czyli z sali teatralnej trafiliśmy wprost na lodowisko. Opowiadaliśmy, jaki musicalowy tytuł rządzi w tym sezonie na lodowiskach całego świata.

Koniec roku to również musicalowe nowości na dużym ekranie, m.in. "Judy: w reżyserii Ruperta Goolda oraz serialowe odkrycia z udziałem Patti LuPone.

Wśród zaprezentowanych piosenek nie zabrakło prawdziwych hitów, jak "Fame", "Frozen" czy "Evita", ale również nowości: "Judy" i "Mock. Czarna burleska".

***

Tytuł audycji: Ten cały musical 

Prowadził: Piotr Sobierski

Data emisji: 1.12.2019

Godzina emisji: 13.00


Zobacz więcej na temat: musical Piotr Sobierski

Czytaj także

Ulubione musicale Dwójkowych słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 13:48
W audycji "Ten cały musical" słuchaliśmy utworów wybranych przez naszych słuchaczy. Wśród nich znalazły się numery z przedstawień "Beetlejuice", "Be More Chill", "Miss Saigon" czy "Rent", ale również dwa najdłuższe utwory musicalowe. Tym razem polecamy słuchanie z zegarkiem w ręku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdzie nie spojrzeć - wszędzie musical!

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 11:56
Musicalowe nowości, gwiazdy na West Endzie oraz recenzje - "Karmaniola czyli od Sasa do Lasa" Stanisława Moniuszki, "9 to 5" Dolly Parton oraz "Miss Saigon" Claude-Michela Schönberga. To tylko część tematów audycji "Ten cały musical".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jesienne nastroje w musicalach

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2019 12:54
Za oknem zimno, szaro i ponuro, zatem łatwo o depresję i katar. Przeziębiają się i popadają w depresję nawet z natury zdrowi i optymistyczni bohaterowie broadwayowskich musicali - o takich właśnie psychopatologicznych przypadkach opowiadaliśmy w audycji "Ten cały musical".
rozwiń zwiń