Gdzie nie spojrzeć - wszędzie musical!

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 11:56
Musicalowe nowości, gwiazdy na West Endzie oraz recenzje - "Karmaniola czyli od Sasa do Lasa" Stanisława Moniuszki, "9 to 5" Dolly Parton oraz "Miss Saigon" Claude-Michela Schönberga. To tylko część tematów audycji "Ten cały musical".
Audio
  • Gdzie nie spojrzeć - wszędzie musical! (Ten cały musical/Dwójka)
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/SimoneN

Po musical sięgają dzisiaj nie tylko teatry muzyczne. Już niebawem kolejny ważny tytuł powstanie w teatrze dramatycznym - Paweł Szkotak wyreżyseruje "Cabaret" w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Opowiedzieliśmy również o nowych realizacjach "Zakonnicy w przebraniu" oraz zmianach w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

W październiku minęła setna rocznica urodzin pierwszej damy polskiego musicalu, Danuty Baduszkowej. Początek listopada to czas wspomnień - przypomnieliśmy więc jej sylwetkę.

***

Tytuł audycji: Ten cały musical

Prowadził: Piotr Sobierski

Data emisji: 3.11.2019

Godzina emisji: 13.00

pg/am

Zobacz więcej na temat: musical

Czytaj także

Stolica światowego musicalu

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 11:49
W audycji odwiedziliśmy Broadway. Mówiliśmy o nowościach, gorących tytułach i przepisie na nieco tańszy bilet do teatru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Motyw szkoły w musicalach

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2019 10:35
Już za chwilę w szkołach rozlegną się pierwsze dzwonki obwieszczające koniec wakacji i początek roku szkolnego. Zainspirowani tym faktem postanowiliśmy spenetrować temat szkoły od strony musicalowej. A jest w czym wybierać.
rozwiń zwiń