X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chrześcijanie z Bliskiego Wschodu na ŚDM. "Dźwigamy swój krzyż"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 18:58
- Gdy przybywasz z niedoli takiej jak ta, w której żyjemy, potrzebujesz radości, która wypływa z wiary - mówił w Dwójce arcybiskup irakijskiego Irbilu Baszar Warda, jeden z gości Światowych Dni Młodzieży.
Audio
  • Chrześcijanie z Bliskiego Wschodu na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (Puls świata/Dwójka)
Pielgrzymi podczas ceremonii powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach, 28.07.2016 r.
Pielgrzymi podczas ceremonii powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach, 28.07.2016 r. Foto: PAP/Jacek Turczyk

- Przed dwoma laty ponad 100 tysięcy naszych chrześcijan stanęło przed dramatycznym wyborem: życie czy wierność Chrystusowi. Ci ludzie zdecydowali się porzucić wszystko, co mają, ale zachować Jezusa - opowiadał duchowny.

Co młodzi chrześcijanie z Bagdadu czy Kirkuku mówią o swojej codzienności w kraju opanowanym wojną? Jak postrzegają oni Polskę, co szczególnie im się tu podoba? W audycji między innymi również o olbrzymich kłopotach, na jakie natrafili młodzi Palestyńczycy, którzy wybrali się do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Michał Żakowski

Gość: Marcin Gutowski (dziennikarz Polskiego Radia)

Data emisji: 28.07.2016

Godzina emisji: 17.45

***

Z okazji Światowych Dni Młodzieży Portal Polskiego Radia przygotował specjalny serwis internetowy pod adresem: www.sdm.polskieradio.pl. Znajdują się tam obszerne relacje z każdego dnia ŚDM, najważniejsze wystąpienia, galerie zdjęć, materiały wideo, wywiady ze znanymi postaciami, które opowadają o swojej wierze, a także wszelkie rozmowy emitowane na antenach Polskiego Radia.

jp/mc


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży w Dwójce. Relacje

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 16:55
W dniach 26-31 lipca w Krakowie odbyły się międzynarodowe spotkanie młodych katolików z udziałem Papieża Franciszka. Dwójka obszernie relacjonowała to wyjątkowe wydarzenie.
rozwiń zwiń