X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pamięci Krzysztofa Komedy. Koncert kliniki "Budzik"

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2019 16:29
Będzie nam ogromnie miło spędzić z Państwem wielkanocny poranek, podczas którego wraz z Ewą Błaszczyk zaprosimy Państwa na wyjątkowy koncert "Budzimy jazzem".
Plakat promujący koncert
Plakat promujący koncertFoto: Mat. promocyjne

Koncert organizowany w 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy ma charakter charytatywny, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na remont kliniki dla dzieci w śpiączce "Budzik". Przypomnijmy, że Krzysztof Komeda przed odejściem przebywał w śpiączce. W Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dla podopiecznych kliniki "Budzik" zagrają: Włodek Pawlik Trio, Maria Sadowska z zespołem, Agnieszka Wilczyńska, Andrzej Jagodziński Trio, Piotr Baron i Michał Tokaj.

W audycji opowiemy też o wystawie, na której przedstawieni są żydowscy artyści w przedwojennej Polsce. Wybierzemy się też na Podhale, aby podsłuchać, jakie tradycje wiosenne wyznaczają obecnie rytm życia tamtejszych mieszkańców.

Audycji dopełnią "Płyta tygodnia", którym jest  specjalny "pakiet komedowski", oraz konkurs "Dwójka na piątkę".

***

Na "Poranek Dwójki" zapraszamy w poniedziałek (22.04) w godz. 7.00-10.00. Program poprowadzi Paweł Siwek.

mko/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak