Wybieram Dwójkę 5 lipca godz. 16:07

Wybieram Dwójkę 5 lipca godz. 16:07
O Audycji
Tytuł Wybieram Dwójkę 2018/07/05 16:00
Prowadzący Kukla Jakub, Obertyn Tomasz
Opis

W czwartek w "Wybieram Dwójkę": - o 16:30 gośćmi będą Przemysław Lechowski, dyrektor Festiwalu „Chopin w sercu Warszawy” oraz pianistka Leonora Armellini, która wystąpi w trakcie wydarzenia. - po 16:45 przybliżymy szczegóły festiwalu „etnokraków rozstaje”, który rozpoczął się w stolicy Małopolski. - o 17:15 połączymy się z Markiem Brzezińskim, korespondentem Polskiego Radia we Francji, który zapowie festiwal teatralny w Awinionie. - a po 17:20 zaprosimy na nową wystawę Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie „Deborah Cornell. Zaćmienie i potop”. Poza tym przegląd prasy zagranicznej, "Wiadomości kulturalne" oraz "Puls świata". Na audycję zaprasza Tomasz Obertyn.

Goście Leonora Armellini, Przemysław Lechowski
Playlista
Tagi
Playlista