X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub Józef Orliński "Facce D' Amore"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2019 13:35
Od poniedziałku (2.12) "Płytą Tygodnia" w "Poranku Dwójki" będzie najnowszy album Jakuba Józefa Orlińskiego, 29-letniego kontratenora, który podbija świat!
Jakub Józef Orliński Facce D Amore
Jakub Józef Orliński "Facce D' Amore"Foto: mat. prom.

"Urok gwiazdy popu u kontratenora milenialsów" - napisał o nim "The New Yorker", a całkiem niedawno polski śpiewak został laureatem niezwykle wysoko cenionej nagrody Gramophone Classical Music Award w kategorii Young Artist of the Year.
"Facce D' Amore" to druga płyta w jego karierze po "Anima sacra" w 2018. Mamy tu utwory napisane w odstępie 85 lat przez mistrzów baroku, zarówno tych sławnych i znanych, jak Haendel, Cavalli czy Alessandro Scarlatti, ale też dopiero teraz odkrywanych, jak Conti, Bononcini, Orlandini czy Boretti.

Wartość płyty podnosi dodatkowo udział znakomitego zespołu Il Pomo D' Oro pod batutą Maxima Emelyancheva.

Płyta do wygrania codziennie od poniedziałku do piątku (2-6.12) w "Poranku Dwójki" po godzinie 8.00.

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak