X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lang Lang gra Sonaty fortepianowe Ludwiga van Beethovena

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 13:11
Od poniedziałku (10.02) "Płytą Tygodnia" w "Poranku Dwójki" są Sonaty fortepianowe Ludwiga van Beethovena w nagraniu chińskiego pianisty Lang Langa, dokonanym podczas jego recitalu w Złotej Sali Musikverein w Wiedniu.
okładka płyty
okładka płytyFoto: mat. prom.

To ciekawa reedycja w 10. rocznicę tego wydarzenia, zważywszy na niezwykłą osobowość pianisty, który utwory klasyczne gra inaczej niż współcześni mistrzowie klawiatury.

Płyta do wygrania codziennie od poniedziałku (10.02) do piątku (14.02) w "Poranku Dwójki" po godzinie 8.00.

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

***

W roku, w którym obchodzimy 250. rocznicę urodzin Beethovena, raz w miesiącu w "Poranku" Płytą Tygodnia będą nagrania jego dzieł w interpretacjach archiwalnych i całkiem współczesnych - już w marcu będą to najnowsze nagrania kwartetów smyczkowych opus 18 w wykonaniu Eybler Quartet.

Zobacz więcej na temat: Ludwig van Beethoven
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak