X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Womex 2018 – największe Targi Muzyki Świata

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 19:00
Womex skupił w tym roku kilka tysięcy producentów, artystów, firm fonograficznych i oczywiście dyrektorów najlepszych festiwali muzycznych świata. Prezentując się na tej klasy imprezie można było bardzo wiele zyskać.
Audio
  • Wrażenia z Womexu 2018 - największych Targów Muzyki Świata
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: archiwum Foter.com

Magdalena Tejchma i Kuba Borysiak opowiadali o swoich wrażeniach z pobytu w Los Palmas, gdzie właśnie zakończyła się tegoroczna edycja Womex 2018.

- W ubiegłym roku Womex odbywał się w Katowicach, co było bardzo ważną platformą promocji dla całego naszego środowiska muzycznego - mówił Kuba Borysiak - W tym roku polskim akcentem na targach był koncert zespołu „Odpoczno”. Koncert bardzo dobry, choć zagrany w bardzo trudnej sali.

Jednym z najlepszych na tragach był koncert algiersko-francuskiej formacji Sofiane Saidi & Mazada utrzymany w stylistyce muzyki tanecznej lat osiemdziesiątych, wyróżniony przez dziennikarzy za charyzmę wokalisty Sofiane Saidiego, określonego mianem „księcia Rai 2.0”.

Jednak największą fascynację na Womexie wzbudził legendarny projekt Garifunna Collective z Belize – To koncert, który zakończył Womex i był chyba jedynym koncertem w historii targów, który wystąpił z bisem – polecała Magdalena Tejchma.

Zachęcamy serdecznie, nie tylko fanów muzyki świata, do wysłuchania naszego nagrania.

***

Tytuł audycji: Źródła

Prowadzący: Magdalena Tejchma i Kuba Borysiak

Data emisji: 2.11.2018

Godzina emisji: 15.15

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak