Oto Wasze ulubione kompozycje

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 12:30
W kolejnej odsłonie audycji "Dwójka na życzenie" słuchaliśmy następujących utworów: Jan Sebastian Bach Suita orkiestrowa C-dur BWV 1066, Franciszek Liszt Etiudy wg Paganiniego, Georges Bizet I Suita z Arlezjanki, Piotr Czajkowski I Koncert fortepianowy b-moll, Francis Poulenc Concert champetre.  
Audio
  • Bach, Liszt, Czajkowski i Poulenc w " Dwójce na życzenie"
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Phovoir

Wraz z powrotem jesiennej ramówki "zresetowaliśmy" listę naszych tytułów-propozycji w sobotnim plebiscycie. Wracamy do zestawu najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością tej jesieni jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie rówych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

***

Oto płyty, które można było wygrać w tygodniu 17-23 listopada: 

x 
x 
x 
***

Tytuł audycji: Dwójka na życzenie

Prowadzi: Maciej Łukasz Gołębiowski

Data emisji: 24.11.2018

Godzina emisji: 10.00

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Flety, fortepian, klarnet i róg, Prokofiew i muzyka filmowa

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 12:30
W audycji prezentujemy utwory wybrane w głosowaniu słuchaczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka piątka, którą wybrali słuchacze

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 13:00
W sobotnie przedpołudnie zagraliśmy na antenie Dwójki kompozycje wybrane w głosowaniu melomanów. 
rozwiń zwiń