Nowa playlista Dwójki: Goldsmith, Biondi i Bach

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 12:30
W audycji "Dwójka na życzenie" to słuchacze układają nasz muzyczny program. W audycji wysłuchaliśmy ułożonej przez Was playlisty. Tym razem były to następujące utwory: Jerry Goldsmith – muzyka filmowa (wybór), Fabio Biondi – nagrania naszego jokera oraz Jan Sebastian Bach – Partity fortepianowe (wybór).
Audio
  • Słuchamy Goldsmitha, Biondiego i Bacha (Dwójka na życzenie)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Phovoir

Co tydzień przedstawiamy Państwu zestaw najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 26 lipca >>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

xx 
xx 
xx 

***
Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 
Data emisji: 27.07.2019
Godzina emisji: 10.30