X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sonaty fortepianowe Beethovena w komplecie

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 15:43
Igor Levit nagrał wszystkie sonaty fortepianowe Ludwiga van Beethovena. To nie lada przedsięwzięcie. Czy młody pianista wyszedł z tego obronną ręką? O tym mówił w audycji Andrzej Sułek.
Audio
  • Igor Levit i komplet sonat fortepianowych Beethovena, solowy album Macieja Frąckiewicza, dawni śpiewacy w "Złotej Setce" Piotra Kamińskiego oraz odkrywana po latach muzyka na klarnet i fortepian Witolda Friemanna (Płytomania/Dwójka)
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: mat. promocyjne

W programie także: solowy album akordeonisty Macieja Frąckiewicza ("Portrait Of A Lover"), dawni śpiewacy w "Złotej Setce" Piotra Kamińskiego oraz odkrywana po latach muzyka na klarnet i fortepian Witolda Friemanna (Barbara Borowicz, Marek Szlezer).

***

Tytuł audycji: Płytomania 

Prowadził: Jacek Hawryluk

Data emisji: 20.10.2019

Godzina emisji: 17.00

mko/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak