Playlista na życzenie słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2020 12:35
W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Czego będziemy słuchać tym razem?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/photofriday

Przypominamy, że w tym szczególnym czasie audycja przyjmuje nową formę - swoje propozycje mogą Państwo przysyłać nie tylko SMS-owo w ciągu tygodnia, ale i w czasie trwania audycji drogą mailową. Jak co tydzień najciekawsze z nich nagradzamy płytami.

***

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

***

Na audycję Muzyka na życzenie w sobotę (23.05) w godz. 10.30-12.30 zaprasza Milena Gąsienica.Zobacz więcej na temat: muzyka klasyczna
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak