Słuchacze wybierają - Dwójka gra

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2020 12:00
W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Tym razem zostały wybrane następujące kompozycje: muzyka Gorana Bregovića do filmu "Arizona Dream", Concerto per violino nr 3 op. 15 Felice Giardina oraz Kwartet gitarowy G-dur Franza Schuberta.
Audio
  • Słuchacze wybierają - Dwójka gra (Muzyka na życzenie/Dwójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/MRProduction

Przypominamy, że w tym szczególnym czasie audycja przyjmuje nową formę - swoje propozycje mogą Państwo przysyłać nie tylko SMS-owo w ciągu tygodnia, ale i w czasie trwania audycji drogą mailową. Jak co tydzień najciekawsze z nich nagradzamy płytami.

***

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie 

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 6.06.2020

Godzina emisji: 10.30