Mistrzowie polskiego kabaretu

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2020 12:17
Bohaterami kolejnej audycji z cyklu "Niemodne przyjemności" byli m.in. Barbara Krafftówna, Irena Kwiatkowska, Krystyna Tkacz czy Jeremi Przybora.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: carlos castilla/shutterstock.com

Karierowicze mają swój własny wkład w kreacji świata i od lat są wybornym tematem dla kabareciarzy. W "Niemodnych przyjemnościach" zaśpiewała o nich Krystyna Tkacz.

Z powodu braku zimy Jeremi Przybora wysłał "List spod choinki" do Jerzego Wasowskiego. Jego treść zinterpretowali Marian Kociniak w towarzystwie Zofii Saretok i Wojciecha Duryasza.

Barbara Krafftówna opowiedziała nam historię o nieodwzajemnionej miłości i niepożądanych przesyłkach oraz ubranej zawsze na biało Imogenie. Marian Załucki wspominał o tym, jak Ci z dżinsami i elektrycznymi gitarami "Wygryźli" go z młodości. Resztę wieczoru umiliło nam chociażby towarzystwo Ireny Kwiatkowskiej, Edwarda Dziewońskiego, Noego, dzieci Noego, żony Noego i jego zwierząt... 

***

Tytuł audycji: Niemodne przyjemności

Prowadzi: Roman Dziewoński

Data emisji: 19.02.2020

Godzina emisji: 21.30


Zobacz więcej na temat: kabaret
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wieczór z kabaretem sprzed lat

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 14:44
"Czy Ty wiesz, byłam taka młoda…?" - zapytała w piosence "Surabaya Johnny" Hanna Skarżanka. Kolejną audycję "Niemodne przyjemności" zapełniły teksty najzabawniejszych monologów i fraszek, na czele ze wspomnieniami z wieczorów z Kabaretem Szpak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbara Rylska i piosenki sprzed lat

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 15:04
Tym razem "Niemodne przyjemności" odwiedziły postacie z peryferyjnych knajp i podejrzanych lokalów. Przywoła je Barbara Rylska wraz z fragmentami z "Podwieczorku przy mikrofonie" i utworem "Giczoły".
rozwiń zwiń