C'est la vie po polsku

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 10:58
O przewrotności życia i najbardziej demonicznej, a jednocześnie oddanej jego części – kobietach, opowiadali najwybitniejsi przedstawiciele polskiego kabaretu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Fer Gregory/Shutterstock

Bogumił Kobiela w duecie z Lidią Wysocką wyśpiewali o tym, jakże ściana bywa cienka, zwłaszcza, gdy za nią mieszka pewna panienka. Marian Załucki opowiadał o miłości, co bywa zasadzką, gdy rozchodzi się o pewne różnice w małżeństwie i powtarzające się z tego powodu rozwody.

Alina Janowska zaprezentowała opowiastkę o żonie kata, który do pracy ma słabe zacięcie. Aż tak bardzo, że pracę często przenosi do domu. Zawtórowała jej także niepowtarzalna Irena Kwiatkowska wraz z interpretacją Sztuki wybycia.

W utworze "Romans" Zenon Laskowik dopytywał o to, dla kogo pani w nieco wciętej garderobie się tak wystroiła. Na deser wieczór uwieńczyła Ewa Wiśniewska w towarzystwie dwóch Marianów - Kociniaka i Opani. Wyborne towarzystwo rozprawiało o smakach subtelności w utworze "Niech to zostanie między nami".

***

Prowadził: Roman Dziewoński

Data emisji: 3.06.2020

Godzina emisji: 21.30 


Zobacz więcej na temat: kabaret Roman Dziewoński
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kabaret i teatralna awangarda w nowej audycji Romana Dziewońskiego

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 07:31
W środę (8.01) na antenie Dwójki zadebiutowały "Niemodne przyjemności". Co dwa tygodnie wraz z autorem, Romanem Dziewońskim, zaglądać będziemy na scenki sprzed lat i do studiów Polskiego Radia, w których miały miejsce zdarzenia niebywałe, a dzięki zgromadzonym archiwom powrócą w naszej audycji.
rozwiń zwiń