X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Sie kręci

Section06
Section07
O audycji

Autorski magazyn muzyczny Jurka Owsiaka, w którym usłyszycie przede wszystkim "muzykę z oklaskami" - występy artystów zarejestrowane na scenie wszystkich edycji festiwalu "Przystanek Woodstock".

Usłyszeć będzie można także młodych muzyków rywalizujących w eliminacjach na Przystanek, będzie to więc cykliczna dawka polskiej muzyki, acz nie tylko. Wraz z rozszerzeniem formuły festiwalu Przystanek Woodstock na jego scenie, a więc i w radiowych spotkaniach z Jurkiem, coraz częściej prezentowana jest muzyka z wielu stron świata. Słuchacze mogą liczyć na ogromną różnorodność stylów, zaczynając od rocka, poprzez muzykę progresywną, kończąc na folku i jazzie. Klimat radiowych spotkań z Jurkiem to ogromne emocje zawarte w muzyce granej na żywo, wykonywanej przez największych artystów nie tylko ostatnich lat. Jurek sięga także do bogatej, muzycznej dokumentacji ostatnich dwóch dekad, przypomina twórców, dla których występ przed laty na scenie Przystanku był jedyną okazją do profesjonalnego zarejestrowania swoich koncertowych dokonań.