X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00

CUDZE
CHWALICIE...

Cudze
Chwalicie...

Tomasz Rottermund

Henryków, opactwo Cystersów i pierwsze zdanie zapisane w języku polskim... Cicho, nostalgicznie, cudownie! Bajka! (woj. dolnośląskie)
Cudze
Chwalicie...

Paweł Głuszek

Zespół pałacowo-parkowy w Pławniowicach, woj. śląskie.
Cudze
Chwalicie...

Łukasz Chodór

Pustynia Błędowska – w Polsce mamy niemal wszystko – morze, jeziora, góry, ale również pustynię. Warto się zatrzymać i zobaczyć na własne oczy.
Cudze
Chwalicie...

Łukasz Chodór

Bardzo ciekawa pozycja, dla osób lubujących się w podróżach tych mniejszych. Super zachowane domostwa, całe gospodarstwa od około XVIII do XX wieku, ekspozycje ówczesnej szkoły, apteki, lekarza, zielarza, bartnika i wielu więcej. Przejeżdżając trasą Kraków – Kielce przez Tokarnię warto odwiedzić Muzeum Wsi Kieleckiej
Cudze
Chwalicie...

Łukasz Chodór

Zamek Ogrodzieniec, jako pozycja obowiązkowa zwiedzając okolice Olkusza.
Cudze
Chwalicie...

Łukasz Chodór

Bałtyk, może i zimny ale nasz, swojski:)
Cudze
Chwalicie...

Krystyna Kaczorowska

Najbardziej lubię spędzać wakacje nad naszym pięknym, polskim morzem. Można znaleźć miejsca, gdzie nie ma ludzi, nie ma knajpek, nie ma lodów… Takim magicznym miejscem jest na przykład Orzechowo blisko Ustki. Plaża jest piękna, długa i pusta. W zachodzie słońca można się zatracić.
Cudze
Chwalicie...

Łukasz Chodór

Malbork – największy ceglany zamek w Europie, nie zdobyty nigdy, a kupiony przez Polaków od najemników Krzyżackich. Zwiedzanie samego zamku od 3,5 do 4,5 godziny, a dookoła stragany z miejscowymi wyrobami.
Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Wieża wodna w Toruniu, która powstała w 1943 roku, jako zaopatrzenie pobliskiego węzła kolejowego w dostęp do wody.
Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Brama wejściowa i most prowadzący do Fortu XI w Toruniu.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Łoś – Puszcza Kampinoska
Cudze
Chwalicie...

Ewa Siwiecka

Dzień chylił się ku końcowi. Dopłynęliśmy do końca Jeziora Jeziorak, wpłynęliśmy w Kanał Dobrzycki. Długie cienie trzcin i zarośli kładły się na złocistą wodę. Płynęliśmy niczym Amazonką, wypatrując ptaków wodnych. Wreszcie otworzyło się przed nami puściutkie Jezioro Ewingi. Żadnej łódki, żadnego kajaka, tylko my i woda. Przybiliśmy do małej zatoczki wśród drzew. Rozpoczął się wieczorny spektakl. Pomarańczowe słońce zachodziło za fioletową, postrzępioną chmurę. Kila godzin snu, aby obudzić się przed wschodem. Widok wprost nieziemski. Z każdą mijającą minutą przybywało braw. Groźne chmury snuły się po widnokręgu, jakby chciały zawładnąć światem. lecz słońce wygrało tę walkę. Wstało i rozsypało złoto i pomarańcz po wodzie…
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Trznadel - Puszcza Kampinoska
Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Szanowni Państwo. Zachęcam gorąco, podczas odwiedzin Torunia zajrzeć m. in. do Muzeum Miasta, które znajduje się przy ulicy Łaziennej, na Starówce. Tam mogą Państwo zapoznać się z historią miasta, a szczególnie okresem intensywnej działalności pruskiego garnizonu wojskowego, kiedy to po roku 1871 zaczęto realizować intensywną rozbudowę fortyfikacji okalających ówczesny Toruń. Tych kilka zdjęć to minimalna pigułeczka, rzekłbym, dotycząca Fortu XI i przyległości, znajdującego się przy ulicy Poznańskiej, w dzielnicy Podgórz. 
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Kowalik - Puszcza Kampinoska.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Zaskroniec - Puszcza Kampinoska.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Bałtyk - okolice Dębek.
Cudze
Chwalicie...

Joanna Radziuk

Dzika plaża, wydmy, morskie trawy, mikołajek, stary pomost i nieco przytłaczający relikt przeszłości. Torpedownia na Gdyńskich Babich Dołach.
TrójkaCudze Chwalicie - zgłoszenia
Section012