X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00

CUDZE
CHWALICIE...

Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Wieża wodna w Toruniu, która powstała w 1943 roku, jako zaopatrzenie pobliskiego węzła kolejowego w dostęp do wody.
Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Brama wejściowa i most prowadzący do Fortu XI w Toruniu.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Łoś – Puszcza Kampinoska
Cudze
Chwalicie...

Ewa Siwiecka

Dzień chylił się ku końcowi. Dopłynęliśmy do końca Jeziora Jeziorak, wpłynęliśmy w Kanał Dobrzycki. Długie cienie trzcin i zarośli kładły się na złocistą wodę. Płynęliśmy niczym Amazonką, wypatrując ptaków wodnych. Wreszcie otworzyło się przed nami puściutkie Jezioro Ewingi. Żadnej łódki, żadnego kajaka, tylko my i woda. Przybiliśmy do małej zatoczki wśród drzew. Rozpoczął się wieczorny spektakl. Pomarańczowe słońce zachodziło za fioletową, postrzępioną chmurę. Kila godzin snu, aby obudzić się przed wschodem. Widok wprost nieziemski. Z każdą mijającą minutą przybywało braw. Groźne chmury snuły się po widnokręgu, jakby chciały zawładnąć światem. lecz słońce wygrało tę walkę. Wstało i rozsypało złoto i pomarańcz po wodzie…
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Trznadel - Puszcza Kampinoska
Cudze
Chwalicie...

Jacek Bloch

Szanowni Państwo. Zachęcam gorąco, podczas odwiedzin Torunia zajrzeć m. in. do Muzeum Miasta, które znajduje się przy ulicy Łaziennej, na Starówce. Tam mogą Państwo zapoznać się z historią miasta, a szczególnie okresem intensywnej działalności pruskiego garnizonu wojskowego, kiedy to po roku 1871 zaczęto realizować intensywną rozbudowę fortyfikacji okalających ówczesny Toruń. Tych kilka zdjęć to minimalna pigułeczka, rzekłbym, dotycząca Fortu XI i przyległości, znajdującego się przy ulicy Poznańskiej, w dzielnicy Podgórz. 
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Kowalik - Puszcza Kampinoska.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Zaskroniec - Puszcza Kampinoska.
Cudze
Chwalicie...

Krzysztof Jankowski

Bałtyk - okolice Dębek.
Cudze
Chwalicie...

Joanna Radziuk

Dzika plaża, wydmy, morskie trawy, mikołajek, stary pomost i nieco przytłaczający relikt przeszłości. Torpedownia na Gdyńskich Babich Dołach.
TrójkaCudze Chwalicie
Section01
Coraz więcej Polaków, zafascynowanych ogromnymi możliwościami zwiedzania w czasie wakacji odległych i często egzotycznych miejsc - zapomina, że równie piękne i magiczne miejsca - są też w naszym kraju. Miejsca, które przyciągają osoby nawet z innych kontynentów. Chcemy pokazać, że Polska jest też pięknym i ciekawym krajem, który warto dobrze poznać.
Section05

~CUDZE CHWALICIE...

FOTO / VIDEO / AUDIO

Błąd - niepoprawny format pliku

KOCHANI SŁUCHACZE

Będziemy Was prosić o przesyłanie elektronicznych „pocztówek z wakacji” z wyjątkowych dla was miejsc w Polsce. Miejsc związanych też z waszą niezapomnianą wakacyjną przygodą. Pocztówka z wakacji - czyli zdjęcia danego miejsca plus parę słów opisu danego miejsca i jakiejś wspaniałej przygody wakacyjnej plus ewentualnie (dla zaawansowanych) zawierająca dodatkowo plik mp3 (czyli pocztówka dźwiękowa) z refleksją słuchacza dot. danego miejsca.
Section012