X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biegiem po zapis na PKO Nocny Wrocław Półmaraton! Co czeka zawodników w tym roku?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 17:30
– Zostało ostatnie sto miejsc, a więc wszyscy, którzy chcą jeszcze pobiec w półmaratonie PKO Nocny Wrocław 2020, muszą się śpieszyć – zachęca dyrektor biegu Wojciech Gęstwa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wydarzenie nie odbywało się… w czerwcu!
Audio
  • W oczekiwaniu na 8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton (Biegam,bo lubię/Trójka)
Zawodnicy na moście Grunwaldzkim podczas 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2019
Zawodnicy na moście Grunwaldzkim podczas 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2019Foto: PAP/Maciej Kulczyński

Już w pierwszym tygodniu zapisów do udziału w 8. edycji półmaratonu zgłosiło się 11,5 tys. osób, gdzie dostępnych numerów startowych było 13 tys. W 2019 roku w ramach imprezy ulicami Wrocławia pobiegło 10740 uczestników i wszystko wskazuje na to, że 20 czerwca o godz. 22.00 ta liczba będzie jeszcze wyższa.

Organizatorzy ubiegłorocznego PKO Nocny Wrocław Półmaraton dołożyli wszelkich starań, by tę masową imprezę uczynić jak najbardziej proekologiczną – zapewnili zawodnikom wodę kranową ze specjalnych nalewaków, plastikowe kubki zastąpili biodegradowalnymi, a puszki po napojach izotonicznych zbierali na miejscu, by przeznaczyć je do ponownego przetworzenia. Dlaczego jeszcze warto zająć jedno z ostatnich miejsc?

– Gwiazdą półmaratonu niezmiennie jest Wrocław wieczorową porą. Wszystkie mosty zostaną podświetlone. Będzie też muzyka, w tym roku rockowa. Będziemy bawić się przy AC/DC, Metallice, Guns 'n Roses, Bon Jovi. Największy hit to przebiegnięcie środkiem jednego z nielicznych w Polsce obiektów UNESCO, wrocławską Halą Stulecia – opowiada Wojciech Gęstwa.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli odprężyć się po biegu, oglądając wyjątkowy pokaz fontanny multimedialnej.

***

Tytuł audycji: Biegam, bo lubię
Prowadzi: Krzysztof ŁoniewskiPaweł Januszewski
Gość: Wojciech Gęstwa (dyrektor PKO Nocny Wrocław Półmaraton)
Data emisji: 16.01.2020 
Godzina emisji: 17.24

kr/mat. promocyjne

Czytaj także

Warto czasem zwolnić, czyli kilka słów o maszerowaniu

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 17:35
– Nawet zawodowi biegacze stosują marsze, które służą zwiększeniu wydolności fizycznej. Dzięki temu organizm lepiej adaptuje się do większego wysiłku – wyjaśnia dr Wojciech Słowiński, ortopeda Enel-Sport, ekspert medyczny Wings for Life World Run w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Do Sparty i z powrotem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 17:35
– Planuję biec bez snu, ile się da, dopóki nie wymuszą na mnie tego warunki – mówi ultramaratończyk, Łukasz Sagan, który 15 listopada nad ranem rozpocznie swój drugi Bieg Filippidesa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyścig z pumą i samym sobą. "Ultrabiografia" Piotra Hercoga

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 17:30
– "Ultrabiografia" to książka głównie o różnych przygodach, które mi się przytrafiły, ale ktoś spostrzegawczy będzie mógł wyciągnąć z niej dużo wniosków – zdradza ultramaratończyk górski i trener, Piotr Hercog.
rozwiń zwiń