X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Janusz Zadura

Prowadzący

Przygodę z mediami (radio i telewizja) zacząłem zaraz po ukończeniu szkoły teatralnej w Warszawie w 1992 roku. Długo bym musiał wymieniać, gdzie bywałem i co robiłem, a każde miejsce dało mi zupełnie inny rodzaj pratycznych umiejętności - nie jestem więc w stanie niczego wyróżnić. Doświadczenie medialne w miksie z dubbingiem (mnóstwo ról, w tym m.in. Rico w Pingwinach z Madagaskaru; Robin Hood w Shreku; Chuck w AngryBirds, Grover z Ulicy Sezamkowej) oraz audiobookami (i dla dzieci, i dla dorosłych - w sumie ponad 50 tytułów) dało mi świadomość siebie przed mikrofonem. I co najważniejsze - świetną zabawę!

Śmiało przyznaję, że po tylu latach trudów, znojów, upadków, sukcesów mniejszych i większych, mogę wreszcie znaleźć się w gronie szczęśliwców/pasjonatów, którzy "nie pracują ani jednego dnia w swoim życiu - bo wykonują tylko to, co kochają". A to ciągle dopiero początek, bo przede mną jeszcze długa, fascynująca droga w głębokiej króliczej norze przy akompaniamencie lwiego ryku ;-)


 

Section07
Napisz do mnie