Polskie Radio
Section05

Onico Warszawa

ONICO dopięło swego. Muzaj jednak wzmocni warszawian

Atakujący Maciej Muzaj został uprawniony do gry w ONICO Warszawa - poinformował stołeczny klub. Dotychczasowy atakujący Trefla Gdańsk w barwach nowego klubu będzie występował do końca bieżącego sezonu. Muzaj, który początkowy miał zostać pozyskany w ramach transferu medycznego po kontuzji Bartosza Kurka, wzmocni ONICO w miejsce innego kontuzjowanego gracza Bartosza Kwolka. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT PlusLiga Siatkówka

Trzy miesiące przerwy Kurka. Siatkarz przeszedł operację

Borykający się z urazem kręgosłupa siatkarz reprezentacji Polski i Onico Warszawa Bartosz Kurek przeszedł zabieg, po którym nie zagra przez mniej więcej trzy miesiące - poinformował klub. Inny z grających w Onico mistrzów świata Bartosz Kwolek leczy uraz stawu skokowego i prawdopodobnie nie zagra w piątkowym meczu półfinałowym PlusLigi z Jastrzębskim Węglem. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga Bartosz Kurek

Koniec sezonu dla Kurka. Problem dla Onico i reprezentacji

Atakujący Onico Warszawa Bartosz Kurek nie zagra do końca sezonu PlusLigi. We wtorek drużynę ze stolicy czeka półfinałowy mecz mistrzostw Polski z Jastrzębskim Węglem, a warszawski klub zwrócił się do władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej o zgodę na przeprowadzenie transferu medycznego. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" Kurka zastąpić miałby Maciej Muzaj, który ostatnio występował w Treflu Gdańsk. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Bartosz Kurek PlusLiga Siatkówka