Polskie Radio
Section05
VIVE Kielce

Mistrz Polski niepokonany! Historyczny spektakl w Płocku

Łomża VIVE Kielce pokonała po rzutach karnych na wyjeździe Orlen Wisłę Płock (20:20, k. 5:3) w ostatniej kolejce PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych i sięgnęła po 19. tytuł w historii. "Nafciarze" byli blisko przerwania dominacji kielczan, jednak to zespół z województwa świętokrzyskiego ponownie zdobył mistrzostwo Polski.
Zobacz więcej na temat:  orlen wisła płock ŁOMŻA VIVE KIelce VIVE Kielce Piłka ręczna superliga piłkarzy ręcznych SPORT

Dujszebajew tonuje nastroje po wygranej VIVE we Francji

Piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów wygrali na wyjeździe z Montpellier HB 31:28 i zrobili pierwszy krok w stronę awansu do Final Four. – To nie jest jeszcze czas na świętowanie, za nami dopiero połowa rywalizacji z francuską drużyną – powiedział trener kielczan Tałant Dujszebajew.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka ręczna VIVE Kielce ŁOMŻA VIVE KIelce Tałant Dujszebajew