Muzyka Wasio – warto się w nią zanurzać – Fajnie, bo energetycznie. Energia w muzyce to dla mnie coś kluczowego – mówił Krzysztof Łebski, oceniając jeden z utworów zespołu Wasio. Bohater programu ciesząc się z takiej reakcji podkreślił, że on także uważa, że nie ma w sztuce nic ważniejszego niż przekaz energii. – Wywoływanie emocji, dobrych czy złych, jest tym, na czym nam wszystkim zależy – zaznaczył Maciej Wasio. Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA Tomasz Żąda
Co sytuacja w Turcji oznacza dla relacji Ankary z Brukselą? Autorytaryzm w Turcji nie do przyjęcia dla UE. Zobacz więcej na temat:
W dezabilu tylko na plaży? Rozgrzane ciała, zapach wiatru i plaży, drobiny piasku w zakamarkach skóry i za uchem. Urok wakacji. Zobacz więcej na temat: Trójka wakacje urlop Sopot Dariusz Bugalski STYL ŻYCIA
Molo melomana 9 lipca godz. 10:00 Pasmo audycji muzycznych prezentujących kanon dzieł muzyki polskiej i światowej (nagrania radiowe oraz nagrania fonografii polskiej i obcej). Zobacz więcej na temat: Dwójka
Ewa Wysocka w krainie krasnoludków Tym razem Ewa Lipowicz odpytała na okoliczność wyjazdów wakacyjnych korespondentkę Trójki Ewę Wysocką. Zobacz więcej na temat: Trójka
9 lipca "Jezu, jak się cieszę" Klaus Mitffoch To drugi singiel Klausa Mitffocha nagrany jako nagroda w Ogólnopolskim Turnieju Młodych Talentów, gdzie zespół Lecha Janerki zajął ex-aequo drugie miejsce z grupą Azyl P. Pierwszej nagrody nie przyznano. Lech Janerka jest autorem tekstu i muzyki. Zobacz więcej na temat: Trójka