Polskie Radio
Section05
mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2023

TYLKO U NAS Kaczmarek w formie przed MŚ: jestem spokojna

Natalia Kaczmarek zaimponowała formą podczas mistrzostw Polski w lekkoatletyce, zdobywając dwa złote medale. To swietny prognostyk przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. - Teraz muszę się przygotować mentalnie, doszlifować formę i mam nadzieję, że będzie dobrze - przyznała w rozmowie z Rafałem Bałą z Radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Natalia Kaczmarek Bieg 400m Bieg 200 m mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2023

Kolejne osłabienie przed MŚ lekkoatletyce. A może być gorzej

Maria Andrejczyk nie wystąpi w zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach świata w lekkoatletyce. Wicemistrzyni olimpijska została wycofana z mistrzostw Polski i nie będzie miała możliwości spełnienia minimum na MŚ w Budapeszcie. Pod znakiem zapytania stoi również start Anny Kiełbasińskiej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Maria Andrejczyk Anna Kiełbasińska Rzut oszczepem Bieg 400m Sztafeta 4x400 m mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2023

Justyna Święty-Ersetic przekazała smutne wieści. "Plany były ogromne"

Justyna Święty-Ersetic ogłosiła w mediach społecznościowych zakończenie swoich tegorocznych startów. - Dla mnie niestety sezon, bardzo krótki sezon dobiegł końca. W tym roku nie zobaczycie mnie już na bieżni. Zawiodło po raz kolejny zdrowie, a z tym pojawił się ogromny zawód i rozczarowanie" - napisała na Instagramie biegaczka.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Justyna Święty-Ersetic Bieg 400m mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2023