X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
nasza powieść

"Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)"

Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. W nowej książce, zatytułowanej "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" pojawią się też nowi bohaterowie. Na przykład malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos i czarna, która została superbohaterką. Ich przygody poznawać będziecie od 3 do 14 kwietnia włącznie. Wybrane fragmenty książki przeczyta Dominika Kluźniak.
Zobacz więcej na temat:  nasza powieść książki dla dzieci dzieci

"Noah ucieka"

Noah ucieka z domu wczesnym rankiem – zanim wstanie słońce, zanim obudzą się psy, zanim mgła opadnie na pola… Czy ta ucieczka pomoże mu "uciec" również od problemów? A może dopiero poznanie niezwykłego właściciela sklepu i twórcy zabawek pozwoli mu zmienić życie?... Na spotkanie z bohaterem książki "Noah ucieka" Johna Boyne w tłumaczeniu Heleny Skowron zapraszamy od 27 do 31.03.włącznie. Wybrane fragmenty przeczyta Krzysztof Kwiatkowski.
Zobacz więcej na temat:  nasza powieść