"24 pytania": Krzysztof Sobolewski Gościem Stanisława Janeckiego będzie Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz więcej na temat:
W hołdzie dla Papieża - Polaka. Wystawa "Arcydzieła z Watykanu" Do 13 czerwca można online zobaczyć "Arcydzieła z Watykanu. Wystawę w stulecie urodzin Jana Pawła II" na Zamku Królewskim w Warszawie. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Marek Suski z PiS Do bieżących tematów związanych z wydarzeniami na polskiej scenie politycznej odniesie się Marek Suski z Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz więcej na temat:
"24 Pytania": poseł Marek Ast W Polskim Radiu 24 komentarze do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Naszym gościem będzie poseł PiS Marek Ast. Zobacz więcej na temat:
"Głębia ostrości": fotograf Krzysztof Szlapa "Przemiany" to książka fotograficzna, w której zwyczajność i codzienność nabiera nowych znaczeń. Poetycki, elektroniczny album przygotował i udostępnił publiczności śląski fotograf Krzysztof Szlapa. Zobacz więcej na temat:
Jan Filip Libicki gościem Adriana Klarenbacha W Polskim Radiu 24 komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych. Gościem Adriana Klarenbacha będzie senator Jan Filip Libicki (PSL-Koalicja Polska). Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Bartłomiej Wróblewski, kandydat na RPO W Polskim Radiu 24 komentarze do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Naszym gościem będzie Bartłomiej Wróblewski, kandydat na Rzecznika Praw Obywatelskich. Zobacz więcej na temat:
"24 Pytania": Radosław Fogiel W Polskim Radiu 24 komentarze do najważniejszych wydarzeń społeczno-politycznych. Naszym gościem będzie Radosław Fogiel, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Jan Józef Kasprzyk Niemal 100 wydarzeń w całym kraju, ale także na Litwie i Ukrainie, uświetni obchody 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zobacz więcej na temat:
230. rocznica Konstytucji 3 maja. Gość PR24: prof. Zofia Zielińska Niemal 100 wydarzeń w całym kraju, ale także na Litwie i Ukrainie, uświetni obchody 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zobacz więcej na temat:
"Pro publico": Bartłomiej Wróblewski, kandydat na RPO Gościem Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg w audycji "Pro publico" będzie Bartłomiej Wróblewski, kandydat na Rzecznika Praw Obywatelskich. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": poseł PiS Jan Mosiński W Polskim Radiu 24 komentarze do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Naszym gościem będzie poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński. Zobacz więcej na temat:
Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego. "Gość PR24": o. Mariusz Bigiel Papież Franciszek zadecydował, iż beatyfikacja Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz s. Róży Marii Czackiej odbędzie się 12 września w Warszawie. Zobacz więcej na temat:
Antoni Macierewicz gościem Polskiego Radia 24 Wydarzenia z polskiej oraz międzynarodowej polityki skomentuje na antenie Polskiego Radia 24 Antoni Macierewicz, wiceprzewodniczący Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia O sytuacji epidemicznej w Polsce będzie mówił na naszej antenie Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Katarzyna Lubnauer W Polskim Radiu 24 komentarze do aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Naszym gościem będzie Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska). Zobacz więcej na temat:
"Szkiełko i oko". 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Pierwsza w Europie i druga na świecie – Konstytucja 3 maja z 1791 roku była próbą unowocześnienia ustroju Polski i ratowania jej suwerenności. Zobacz więcej na temat:
"Gość PR24": Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia O sytuacji epidemicznej w Polsce będzie mówił na naszej antenie Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia. Zobacz więcej na temat: