X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Skoki narciarskie

Klimow trzyma formę z lata. Kubacki drugi w kwalifikacjach

Rosjanin Jewgienij Klimow wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, wyprzedzając najlepszego z Polaków - Dawida Kubackiego i Niemca Stephana Leyhe. Do zawodów zakwalifikowało się sześciu z dwunastu biało-czerwonych. W sobotę odbędzie się konkurs indywidualny. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019 Kamil Stoch

Człowiek w narciarskiej masce. Nowy sezon bez Janne Ahonena

27 października kibice skoków narciarskich usłyszeli nowinę, której od dłuższego czasu się spodziewali - jeden z najlepszych zawodników w historii dyscypliny Fin Janne Ahonen zakończył sportową karierę. 41-letni skoczek już po raz trzeci podjął taką decyzję, jednak tym razem ma być ona nieodwołalna. Zawodnik nazywany "Maską" nie spełni więc wielkiego marzenia, do jakiego dążył przez ponad ćwierć wieku - nie zdobędzie indywidualnego medalu olimpijskiego. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019