X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
sporty zimowe

68. TCS Pechowy Innsbruck? Kubacki: wierzę, że nic mnie nie zaskoczy

- Nie miałem tu może spektakularnych wyników, ale skakaliśmy na Bergisel, trenowaliśmy i wiem, że mogę sobie na niej dobrze poradzić - przyznał Dawid Kubacki w rozmowie z TVP Sport. W piątek odbędą się kwalifikacje do konkursu w austriackim Innsbrucku, w ramach 68. Turnieju Czterech Skoczni. Na półmetku rywalizacji reprezentant Polski zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. 
Zobacz więcej na temat:  Dawid Kubacki SPORT Turniej Czterech Skoczni PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe

68. TCS TCS już na półmetku. Małysz: Kubacki w grze o złotego orła

- Dawid Kubacki ciągle w grze o złotego orła! W noworocznym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen zajmuje trzecie miejsce i na półmetku tej imprezy jest w znakomitej sytuacji - napisał na Facebooku Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Kubacki stanął na ostatnim stopniu podium w drugim konkursie 68. TCS i na półmetku jest trzeci w klasyfikacji generalnej cyklu. 
Zobacz więcej na temat:  Turniej Czterech Skoczni Skoki narciarskie sporty zimowe Adam Małysz PŚ w skokach 2019/2020 Dawid Kubacki SPORT

68. TCS Doleżal zadowolony po Ga-Pa: Dawid wykonał świetną robotę

- Dawid wykonał bardzo dobrą robotę i znalazł się na podium. Super, nie wiem co więcej powiedzieć - przyznał trener polskich skoczków Michal Doleżal w rozmowie z TVP Sport. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce podczas konkursu indywidualnego w niemieckim Garmisch-Partenkirchen, w ramach 68. edycji Turnieju Czterech Skoczni. 
Zobacz więcej na temat:  Turniej Czterech Skoczni PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe Michal Doleżal SPORT

68. TCS Kubacki zaskoczył ekspertów. "Lubię się mylić"

- Cieszę się ze swojej pomyłki, co do formy Dawida Kubackiego, ale przykro mi, że oddala się podium Kamila Stocha - przyznał Kazimierz Długopolski, olimpijczyk z Sapporo (1972) i Lake Placid (1980) po tym, gdy mistrz świata zajął trzecie miejsce w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2019/2020 Turniej Czterech Skoczni

68. TCS Dawid Kubacki znów na podium. Sensacyjny zwycięzca w Ga-Pa

Pierwszy stycznia, jak co roku, zgromadził przed telewizorami fanów skoków narciarskich podczas drugiego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Trzecie miejsce w konkursie zajął Dawid Kubacki. Przegrał tylko z Karlem Geigerem (2. miejsce) oraz Mariusem Lindvikiem, który wygrał pierwszy konkurs Pucharu Świata w karierze.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2019/2020

68. TCS Kwalifikacje dla Geigera. Pięciu Polaków w konkursie w Ga-Pa

Kwalifikacje na Grosse Olympiaschanze przed drugim konkursem 68. Turnieju Czterech Skoczni wygrał Niemiec Karl Geiger, który skoczył 139 metrów. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki był dziesiąty (135,5 m). W noworocznych zawodach w niemieckim Garmisch-Partenkirchen weźmie udział pięciu biało-czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Turniej Czterech Skoczni PŚ w skokach 2019/2020 Skoki narciarskie sporty zimowe