Muzyka w wersji unisex

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2014 10:00
Ona właśnie debiutuje, on wydaje drugą płytę i udowadnia, że zachwyt nad pierwszym krążkiem nie był przesadzony. Natlia Nykiel i Skubas opowiedzą o swojej pracy i o tym co robią "po godzinach".
Okładka EP-ki Natalii Nykiel
Okładka EP-ki Natalii NykielFoto: Materiały promocyjne

Wystarczyło, że tylko opublikowała swoją pierwszą piosenkę "Wilk", a od razu zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Natalia Nykiel – uczestniczka jednego z muzycznych talentshow przygotowała EP-kę "Lupus", na której pojawiło się wielu zacnych gości. I to właśnie o tym wydawnictwie i pracy nad nim opowie w sobotnie popołudnie.

W tworzeniu swojej muzyki kieruje się emocjami, nie intelektem – jak sam przyznaje. Ci, którzy słyszeli jego najnowszą płytę mogą to potwierdzić, a tych, którzy jeszcze nie mieli okazji – zapraszamy na spotkanie ze Skubasem. Po płycie "Wilczełyko" przyszła pora na "Brzask" - i o tym wydawnictwie porozmawiamy z artystką.

Na "EX Magazine" zaprasza Ula Kaczyńska - w sobotę, 13 września, po godz. 16.00.
(kul)

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine MUZYKA
Czytaj także

Asia Chacińska: gotowałam, słuchałam, teraz znów chce mi się śpiewać

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2014 10:20
- Rozpiera mnie energia, pomysły wpadają do głowy jeden za drugim - mówi Asia Chacińska. - Cykl płytowy "Appetit" zaostrzył mój apetyt na muzykę, teraz przyszedł czas na nowy krążek Bisquit.
rozwiń zwiń
Czytaj także

JÓGA - muzyka z dużym stężeniem emocji

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2014 18:30
Pojawili się nagle, nie do końca wiadomo skąd. Dwóch 19-letnich chłopaków z Katowic szykuje się do wydania EP-ki, a fani ich muzyki nie mają wątpliwości, że JÓGA ma potencjał na miarę zespołu Sigur Rós.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Soniamiki: wszystko, co mnie rusza w muzyce, podszyte jest soulem

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 18:20
- Moje pierwsze muzyczne wspomnienie to "Chain Of Fools" Arethy Franklin - wspomina Soniamiki. - Miałam 6 lat, kiedy usłyszałam tę piosenkę i choć zupełnie nie wiedziałam o czym ona jest, to coś w niej mocno mnie poruszyło. Nieskomplikowany, motoryczny groove został we mnie do dziś.
rozwiń zwiń