"Się Baluje Się" - Studniówka z Radiową Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 12:00
Przekonaj Czwórkę, że to właśnie Twoja szkoła chce spędzić szaloną i magiczną noc studniówkową razem z nami. Zrób fotkę z hasztagiem #siebalujesie i wrzuć ją na Instagrama/Facebooka. W opisie zdjęcia wpisujesz nazwę szkoły i miasto.
Jak zorganizować bal maturalny, który będzie naprawdę niezapomniany? Pomożemy
Jak zorganizować bal maturalny, który będzie naprawdę niezapomniany? Pomożemy!Foto: Glow Images/East News

Czwórka w porozumieniu z uczestnikiem, który zgłosi szkołę - wysyłając zdjęcie - skontaktuje się z dyrektorem szkoły. Konkurs "Się baluje się" potrwa od 9 listopada do 15 grudnia. Liczymy na kreatywne podejście i spontaniczną inwencję twórczą. Jury złożone z dziennikarzy Radiowej Czwórki wybierze najbardziej pomysłowe i "odjechane" zdjęcie. Nagrodą w konkursie jest współorganizacja balu studniówkowego. Uczniowie zwycięskiej szkoły spędzą studniówkę wspólnie z radiową ekipą Czwórki, która zapewni uczestnikom wiele niezapomnianych chwil. Specjalnie dla maturzystów na balu zagra Czwórkowy DJ, pojawi się m.in. fotobudka Czwórki, która uwieczni beztroskie chwile przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu.

Oprawa muzyczna i prowadzący zagwarantują uczestnikom niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę. Dodatkowo imprezy będą transmitowane podczas audycji "PlenAir", emitowanej na żywo ze zwycięskich szkół.

Najlepsze pomysły będą prezentowane na facebookowym fanpage’u, Instagramie, Snapchacie i antenie Czwórki.