"Czwórka PREZENTuje". Zbliża się wielki finał konkursu!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 13:50
Konsola PlayStation, aparat Instax, tablet, XBOX, elektryczna deskorolka, gramofon, telewizor 4k i wiele innych cennych nagród codziennie do wygrania w świątecznej akcji Czwórki. Konkurs "Czwórka PREZENTuje" rozpoczął się w mikołajki i potrwa do końca roku.
Czwórka PREZENTuje
"Czwórka PREZENTuje"Foto: mat.prom./polskieradio.pl

Radiowa Czwórka już czwarty raz zaprasza do świątecznej zabawy. Od piątku 6 grudnia do końca roku w wybranych audycjach będzie można zdobyć wysokiej klasy sprzęt!

Niezwykle popularna wśród słuchaczy zabawa polega na skojarzeniu trzech słów i odgadnięciu ukrytego hasła konkursowego. Słuchacze codziennie w trzech audycjach (m.in. w  "Stacji Kultura", "Dajesz radę", "Stacji Nauka", "Czacie Czwórki" "Muzycznym Lunchu" i "Wszystko gra"), usłyszą trzy podpowiedzi - w każdym paśmie jedną - które naprowadzą na słowo dnia i nazwę konretnego przedmiotu. Liczy się refleks, ponieważ wygrywa pierwsza osoba, która na sygnał prowadzącego telefonicznie udzieli poprawnej odpowiedzi.

ZOBACZ WIĘCEJ Konkursy Czwórki >>>

Do wygrania ponad 30 wartościowych nagród, w tym m.in. konsole do gier, elektryczna hulajnoga, słuchawki bezprzewodowe, radio cyfrowe, aparat Instax, gramofon, elektryczna deskorolka, telewizor 4K, ekspres do kawy, tablet, iPhone, a także głośnik przenośny, smartfony, smartwatche i karty podarunkowe.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu Czwórka PREZENTuje 2019 >>>

***

Czwórka zaprasza do udziału w konkursie i poszukiwania haseł - podpowiedzi na antenie przez stronę czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka konkurs
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wydaj płytę z Będzie Głośno". Ostatnie godziny na zgłoszenia!

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:41
Trwa trzecia odsłona konkursu radiowej Czwórki promujących młodych, zdolnych artystów, rozpoczynających swoją przygodę z branżą muzyczną. Zwycięzca wyda debiutancką płytę z radiową Czwórką i z Agencją Muzyczną Polskiego Radia, nagra teledysk i weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. 
rozwiń zwiń