Podsiadło nadaje ze SnowShow Music Fest!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 10:00
Radiowa Czwórka, patron medialny SnowShow Music Fest, zaprasza na specjalne wydanie audycji "Podsiadówka", którą prosto z francuskiego Les Orres poprowadzi oczywiście Dawid Podsiadło.
Dawid Podsiadło poprowadził wyjątkowe wydanie Podsiadówki
Dawid Podsiadło poprowadził wyjątkowe wydanie "Podsiadówki"Foto: mat. promocyjne

SnowShow Music Fest to nowatorskie połączenie festiwalu muzycznego z atrakcjami, jakie zapewnia alpejski kurort. W tym roku swój udział potwierdziło ponad 2000 młodych narciarzy i snowboardzistów z całej Polski. Na uczestników czeka 100 kilometrów znakomitych tras, ciekawe warsztaty i szkolenia, testy sprzętu zimowego oraz duża dawka dobrej muzyki. Podczas trzech koncertowych wieczorów wystąpią znani artyści, prezentujący takie gatunki muzyczne jak: rock, pop, elektro czy hip-hop.

Radiowa Czwórka wysłała na miejsce swoją korespondentkę Justynę Tylczyńską, która na bieżąco informuje Czwórkowych słuchaczy o przebiegu imprezy. Uzbrojony w gogle, nauszniki, kombinezon narciarski i mikrofon Czwórki Dawid Podsiadło wystąpi w Alpach w potrójnej roli. Podczas jednego z festiwalowych wieczorów zaśpiewa ze swoim solowym projektem, zagra z zespołem Curly Heads, a w piątek 13 marca między godziną 14.00 a 16.00 na antenie Czwórki poprowadzi specjalne wydanie "Podsiadówki". W trakcie programu wokalista porozmawia z koncertującymi na miejscu artystami – pojawią się m.in. KAMP!, Gooral i Łąki Łan. Będą niespodzianki, nie tylko muzyczne i najlepsza muzyka do śmigania nie tylko na śniegu.

Wyjątkowe wydanie "Podsiadówki" w najbliższy piątek, 13 marca w godz. 14.00-16.00 na antenie Czwórki.

mat. prasowe/kul