X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Planszówki na PGE Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 21:16
Planszówki na PGE Narodowym to coroczne święto fanów gier bez prądu. Na najbliższą edycję zapraszamy już 30 listopada 2019 r. Od 10.00 do 20.00 na PGE Narodowy (al. Poniatowskiego 1 w Warszawie). Wstęp wolny!   
Planszówki na PGE Narodowym
Planszówki na PGE NarodowymFoto: mat. pras.

W planach liczne turnieje, pokazy gier, wypożyczalnie, strefa dla dzieci, stoiska wystawców, a wszystko na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła niemal 12 000 odwiedzających, na których czekały: 500 stołów do gier, 24 turnieje, w tym Finały Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Świata

To nie koniec!

Z ciekawych akcji, które mogą zainteresować wielu uczestników: w tym roku na Planszówkach na PGE Narodowym rusza akcja zbiórki krwi - Krewni Pyrkonu, organizowana przez ekipę odpowiedzialną za największy festiwal fantastyki w Polsce. Będzie to okazja do oddania krwi i zdobycia limitowanej talii kart Krewni Pyrkonu.

Planujemy jeszcze więcej!

Planszówki na PGE Narodowym to przede wszystkim impreza skupiająca się na edukacji. Dlatego przygotowany został szereg wykładów i prelekcji o grywalizacji, grach w edukacji i nie tylko. Prowadzić je będą najlepsi edukatorzy z doświadczeniem w wykorzystaniu gier w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oczywiście będziemy też grać! Podczas Planszówek na PGE Narodowym uczestnicy będą mogli skorzystać z dwóch gigantycznych games roomów, w których uruchomione zostaną wypożyczalnie gier. Ponadto będzie okazja do zagrania w planszówki, które jeszcze nigdy nigdzie się nie ukazały – a wszystko za sprawą Strefy Prototypów prowadzonej przez Łukasza Makucha, twórcy gry logicznej “Plażing - parawany w dłoń”. Nie możemy też zapomnieć o sali turniejowej, w której odbywać się będą turnieje, także na poziomie mistrzowskim!

Obok części edukacyjnej i rozrywkowej zaplanowane zostały wielkie targi gier planszowych.

mat. pras.

 

Zobacz więcej na temat: Warszawa gry planszowe