Planszówki na PGE Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 21:16
Planszówki na PGE Narodowym to coroczne święto fanów gier bez prądu. Na najbliższą edycję zapraszamy już 30 listopada 2019 r. Od 10.00 do 20.00 na PGE Narodowy (al. Poniatowskiego 1 w Warszawie). Wstęp wolny!   
Planszówki na PGE Narodowym
Planszówki na PGE NarodowymFoto: mat. pras.

W planach liczne turnieje, pokazy gier, wypożyczalnie, strefa dla dzieci, stoiska wystawców, a wszystko na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła niemal 12 000 odwiedzających, na których czekały: 500 stołów do gier, 24 turnieje, w tym Finały Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Świata

To nie koniec!

Z ciekawych akcji, które mogą zainteresować wielu uczestników: w tym roku na Planszówkach na PGE Narodowym rusza akcja zbiórki krwi - Krewni Pyrkonu, organizowana przez ekipę odpowiedzialną za największy festiwal fantastyki w Polsce. Będzie to okazja do oddania krwi i zdobycia limitowanej talii kart Krewni Pyrkonu.

Planujemy jeszcze więcej!

Planszówki na PGE Narodowym to przede wszystkim impreza skupiająca się na edukacji. Dlatego przygotowany został szereg wykładów i prelekcji o grywalizacji, grach w edukacji i nie tylko. Prowadzić je będą najlepsi edukatorzy z doświadczeniem w wykorzystaniu gier w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Oczywiście będziemy też grać! Podczas Planszówek na PGE Narodowym uczestnicy będą mogli skorzystać z dwóch gigantycznych games roomów, w których uruchomione zostaną wypożyczalnie gier. Ponadto będzie okazja do zagrania w planszówki, które jeszcze nigdy nigdzie się nie ukazały – a wszystko za sprawą Strefy Prototypów prowadzonej przez Łukasza Makucha, twórcy gry logicznej “Plażing - parawany w dłoń”. Nie możemy też zapomnieć o sali turniejowej, w której odbywać się będą turnieje, także na poziomie mistrzowskim!

Obok części edukacyjnej i rozrywkowej zaplanowane zostały wielkie targi gier planszowych.

mat. pras.

 

Zobacz więcej na temat: Warszawa gry planszowe