Festiwal Rock for People

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 09:00
Od 2 do 5 lipca czekają niezapomniane koncertowe maratony z gigantami rocka i elektroniki oraz mnóstwo atrakcji i możliwości relaksu w beztroskiej atmosferze!
Audio
  • Kuba Kukla zaprasza na festiwal Rock for People (Stacja Kultura/Czwórka)
Festiwal Rock for People
Foto: materiały promocyjne

Podczas 19. edycji Rock for People na 4 głównych scenach pojawią się takie legendy, jak Papa Roach, Queens of The Stone Age, czy Thirty Seconds To Mars. Ciężkie brzmienia zaserwują panowie z A Day To Remember, The Devil Wears Prada, Billy Talent i The Ghost Inside, a indie rockowych i alternatywnych dźwięków dostarczą Bloc Party, Foals i Klaxons. Nie zabraknie dobrej dawki elektroniki w wykonaniu Modestep i Borgore'a, a także porywających z miejsca kawałków Gogol Bordello czy Parov Stelar Band. Obok nich zobaczymy blisko 200 innych formacji i występów!

Co roku sielankowy klimat w rytmie ciężkich brzmień rozkręcają kapele o światowym rozgłosie i fanach na każdym kontynencie, a festiwal dorobił się sporej kolekcji nagród za najlepszy czeski event. Na niespotykany klimat Rock for People składa się nie tylko potężna dawka muzyki z najwyższej półki, ale także wielka międzynarodowa integracja, strefy rozrywki w Festivalparku, dwa jeziora z możliwością kąpieli, hangarowe imprezy do białego rana i  wyśmienite czeskie piwo. A wszystko to niecałe 50 kilometrów od polskiej granicy w Kudowie Zdrój.

Festiwal pod Patronatem Czwórki odbywa się pomiędzy 2, a 5 lipca.

/


/

/

/

/Zobacz więcej na temat: Czechy patronat
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jeszcze więcej wampirów...

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 08:10
Jedna z najsłynniejszych wampirzych sag literackich wzbogaciła się o kolejną część cyklu o Sookie Stackhouse.
rozwiń zwiń