Bang feat. Dust live w klubie Hocki Klocki

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2014 10:36
We wtorek, 29 lipca, w klubie Hocki Klocki nad Wisłą gościć będziemy projekt DUST - kolektyw performerów, producentów elektronicznych, wokalistów i artystów wizualnych z Brooklynu. Impreza pod patronatem Czwórki.
Bang  feat. Dust live w klubie Hocki Klocki
Foto: mat. prasowe

Dust tworzą Greem Jellyfish - artysta wizualny oraz muzyk związany ze sceną noise, Angela Chambers - wokalistka oraz producenci: John Barclay i MIchael Sherburn. Wszyscy związani są z muzycznym podziemiem Brooklynu i znani z niesamowicie barwnych i szalonych występów. Ich muzyka łączy analogowe techno, future acid oraz elektroniczny noise. Na scenie to potężna dawka energii i seksualnego napięcia. 
Wydali cztery albumy: dwa dla berlińskiego wydawnictwa Mannequin, a także dwa w nowojorskich Sisterjam oraz Lowlife Inc. Występowali u boku właścicieli takich nazwisk jak: Light Asylum, Xeno and Oaklander, Phuture, DJ Pierre, Kim Ann Foxman, Dan Deacon and Steve Summers.

Zobacz więcej Patronaty Czwórki <<<

Obok nich usłyszeć będzie można Alessandra Adrianiego, który w 2008 roku założył Mannequin Records, a tak dziś jest jedną z najważniejszych wytwórni zajmujących się zimną falą i synth electro. Poza wydawnictwem Alessandro jest dj’em i producentem, który korzysta wyłącznie ze sprzętu.

Zapraszamydo klubu Hocki Klocki nad Wisłą 29 lipca. Start o godz. 20.00. Wstęp wolny!

(kd/mat.pras.)

Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

John Carter zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 12:00
Sobotni wieczór w Czwórkowym studiu zagrał znany brytyjski DJ John Carter. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia ngrań z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń