Tom Glass zagrał w Czwórce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 14:26
Tom Glass, polski artysta, którego talent dostrzegły największe tuzy muzyki klubowej z Nickiem Warrenem i Hernanem Cattaneo na czele, był gościem Alexa Kubaczewskiego w audycji BE 4
Audio

Tomasz Szklarski aka Tom Glass mieszka w Gdyni, tam też studiował Biznes Elektroniczny na Akademii Morskiej. Muzyką zajmuje się od dzieciństwa, wcześniej był to hip-hop, jednak ciągłe eksperymenty z brzmieniem doprowadziły go do elektroniki i jej odmian. Tom skupił się na takich gatunkach jak progressive house, tech-house, techno czy chill-out.

Tom Glass postanowił skoncentrować się na bardziej melodyjnych, nastrojowych numerach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Młodym producentem z Gdyni zainteresował się sam Nick Warren odpowiedzialny za wyszukiwanie talentów dla wytwórni Hope Recordings. Zaowocowało to kontraktem na pierwszą EP'kę Tomka dla Hope - "She Shines EP". To właśnie z niej pochodzi utwór, który Hernan Cattaneo umieścił na swojej kompilacji dla Renaissance - The Master Series.

W styczniu 2011 nakładem Hope Recordings ukazał się album Toma - Simple Stories For Complicated People, a we wrześniu doskonale przyjęta EP'ka Naive.

bch

Zobacz więcej na temat: Gdynia simple mieszkanie
Czytaj także

Dj Sovinsky zagrał w audycji "Be 4"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2012 12:00
Jego żywioł to techno, electronic i deep-house. Dj Sovinsky wystąpił ze swoim setem w czwórkowej audycji "Be 4".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Poziom X zagrał w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 09:03
Tylko w Czwórce ekskluzywnie swój DJ-ski set zaprezentował w czwartkowym DJ Paśmie Poziom X, czyli Marcin Zając.
rozwiń zwiń