Twins of Sound w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 16:00
Eliot i FunkySolo, którzy poznali się w olsztyńskim klubie Euforia wystąpią na żywo w drugiej godzinie sobotniej audycji "BE4". Potem czekają na Was nowości, a po północy, jak zawsze dużo basu.
Twins of sound
Twins of soundFoto: mat. pras.

Styczeń 2007 roku to data pierwszego spotkania Eliota i FunkySolo. Zaczęło się niewinnie, w olsztyńskim klubie Euforia. Po wielu godzinach rozmów na temat muzyki nawiązała się między didżejami nić porozumienia, która zaowocowała wspólnym graniem w olsztyńskim Pestka Chillout Club, gdzie Eliot był rezydentem.

Mimo wielu granych razem imprez duet Twins of Sound oficjalnie powstał jednak w lipcu 2007 roku. - "Najważniejsze jest to, że naszym przekazem jest przede wszystkim house – generalnie dobra muzyka – od soulful po deep tech house". Nieobce jest im towarzystwo instrumentalistów – wielokrotnie współpracowali z Robertem Krawczykiem (klawisze), Michałem Kobojkiem (saksofon), Gańko (saksofon, klarnet), Tomaszem Mieczykowskim (saksofon) tworząc niepowtarzalne muzyczne kolaże. Nie pozwalają sobie na stagnację, regułę, przewidywalność.

Potrafią szafować lekkimi soulowymi rytmami lub uderzyć dźwiękami, które odbierają umysłowi zdolność racjonalnego myślenia i pompują do krwi czystą esencję zabawy. Na "BE4" od godz. 19:00 zaprasza Aleksander Kubaczewski.

Po godz. 21.00 w "Klubotece" mnóstwo nowości, a wśród nich m.in. najnowszy remiks "Invisible City" Primal Scream i kompilacja Verve Remixed Part 1 z remiksami autorstwa Azari & Ill, Pretty Lights, czy RAC. Verve Remixed to remksy głosów tak znakomitych, jak m.in. Nina Simone, Ella Fitzgerald, Astrud Gilberto, czy Marlena Shaw. Na Klubotekę do północy zaprasza Hubert Augustyniak.

Po północy w "Basstionie": EL-B, legenda zbasowanych, garage'owo-dubstepowych brzmień, DJ Die i nowa muzyka prowadzonmej przez niego firmy Gutterfunk, fiński twórca Desto (firma Rwina) oraz synth-funkowo na lato zagra Jon Phonics. Do 4:00 rano, jak co tydzień zaprasza Marcin 'Harper' Hubert.

Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA

Czytaj także

Pampeluna: nie jesteśmy aż tak złymi chłopcami!

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 12:40
- Szwedzki i norweski był za trudny, włoski za bardzo kojarzy się z mafią, dlatego do śpiewania wybraliśmy hiszpański - tłumaczą członkowie zespołu Pampeluna. Grupa wydała właśnie drugą płytę "777".
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Eprom: Sztigar Bonko to owoc miłości do Śląska i Cypress Hill

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 13:20
Dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Świata IDA i dwanaście razy otrzymywał tytuł Mistrza Polski ITF i IDA. Teraz DJ Eprom jako Sztigar Bonko nagrywa numery o Śląsku w hołdzie Cypress Hill.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe Horyzony, stary Jarocin i Tom York na Malcie

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 07:30
Z imprezami jest jak z życiem. Coś się kończy, coś zaczyna. Jak najlepiej wykorzystać wolny czas - radzimy Wam z "Aktivistem".
rozwiń zwiń