Taneczna głębia Simona Mattsona

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 15:10
Przez osiem lat grał w całej Polsce, ale też i Europie, jako Simon.S. Teraz rozpoczął nowy etap swojej kariery. Sprawdźcie jego najbliższe plany oraz elektryzujący set, jaki zagrał w Czwórce.
Audio
Simon Mattson
Simon Mattson

Simon S. podczas swojej kariery grywał zarówno w polskich jak i zagranicznych prestiżowych klubach wliczając SeOne (Londyn), Sass Club (Wiedeń) czy Mecca (Praga). Miał również szanse pokazać się na urodzinach światowej rangi klubu Godskicthen Air (Birmingham), gdzie grał u boku takich sław jak Eric Prydz, Nic Fanciulli, The Shapeshifters, Funkagenda czy Paul Thomas.
Od 2007 roku Simon zaczął pisać muzykę. Jego debiutancki remiks wyszedł w towarzystwie The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chaterley) nakładem brytysjkiej wytwórni SIC Recordings.
Zmiana pseudonimu artystycznego łączy się z wieloma zmianami w karierze artysty. - Jest dużo planów - zdradza dj i producent. - W drodze remiks dla Sandy'ego Rivery, kolejna EP-ka, którą zrobiłem z Christianem Nielsenem. Jest na pewno singiel, który zostanie wydany dla całkowicie nowej wytwórni magazynu "Night & Day Magazine Ibiza".
Artysta znany z głębokich, przestrzennych, ale zarazem tanecznych i bujających setów zaprezentował swoje umiejętności na antenie Czwórce. Już teraz możecie sprawdzić jego set dla "Be 4".
(ac)

Czytaj także

Set Sovinsy'ego na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 15:24
Warszawski DJ i producent Sovinsky. Sam o sobie mówi, że jest uzależniony od muzyki. Uwielbia mieszać ze sobą kompletnie różne style, co doskonale słychać w jego setach. Najczęściej sięga po deep house i elektronikę. W czerwcu ubiegłego roku debiutował nakładem We Are Your Music Mate.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Lisi zagrał w Czwórce. Oto jego set!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 11:30
Pierwsze kroki stawiał w legendarnym warszawskim klubie Piekarnia i do dziś twierdzi, że imprezy z cyklu "Pierwsze koty" zapamięta na całe życie. Od tego czasu minęło 12 lat, a Lisi cały czas zajmuje się muzyką - na co dzień w operze jako akustyk, wieczorami w klubach jako didżej.
rozwiń zwiń