DJ Mko zagrał z winyli

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 15:10
Promotor dobrych klubowych brzmień, zbieracz płyt, dj, miłośnik winyli - DJ Mko. W Czwórce zagrał set z analogowych płyt, który rozgrzał nas w sobotni wieczór.
Audio
MKO
MKOFoto: archiwum artysty

Od kilku lat znany jest nie tylko na warszawskiej scenie muzycznej. Grał w klubach takich jak m.in. Sfinks700, 1500m2, Metro, 8Bitów, Mózg, Luzztro. Dzielił scenę z wieloma artystami, a na coraz dłuższej liście znajdują się m.in. Levon Vincent, Untold, James Ruskin, Blawan, Dapayk & Padberg, Mosca, czy Jacek Sienkiewicz.
- Nie mam nic przeciwko cyfrowym nośnikom muzyki, jestem ich zwolennikiem - mówi Mko. - Winyl towarzyszył mi jednak od zawsze, gdy zaczynałem się uczyć miksować, grać. Postawiłem to kontynuować i do dziś tak zostało.
Set Mko bardzo przypadł do gustu słuchaczom "Be 4". Serdecznie zapraszamy do wysłuchania krótkiej rozmowy z artystą oraz obejrzenia zapisu z jego występu w Czwórce.
(ac)

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Luc Vel Mzura i Brusikiewicz zagrali na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 11:07
Luc Vel Mzura i Brusikiewicz z wytwórni White Widow zagrali w Czwórce autorskiego seta, w kórym nie zabrakło deep i garage house. Zapraszamy do wysłuchania nagrania z audycji "BE 4", w której muzycy udzielili także wywiadu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

The Phantom: brytyjska scena elektroniczna inspiruje mnie najbardziej

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 12:00
Bartosz Kruczyński aka The Phantom inspiruje się romantyzmem brytyjskiego grime'u, klimatem miasta nocą oraz energią house'u. Wkrótce ukaże się debiutancki album artysty "LP 1".
rozwiń zwiń