Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
The Bloody Beetroots na imprezie w Livorno
The Bloody Beetroots na imprezie w LivornoFoto: wikipedia.org/Sabine

Dzięki naszej współpracy w Europejską Unią Nadawców noce z czwartku na piątek spędzamy w różnych miejscach w Europie: na festiwalach, w klubach - wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i gdzie występują interesujący artyści.

Dziś w nocy zabierzemy Was do Lozanny na koncert najbardziej nieprzewidywalnego i wystrzałowego składu ostatnich lat - The Bloody Beetroots.

Punk, rock, rave, electro, prawdziwa dźwiękowa anarchia - to znaki firmowe formacji, która przebojem wdarła się na scenę muzyczną. Ale w sumie nie ma w tym nic dziwnego, gorący temperament członkowie formacji mają we krwi, pochodzą przecież z Włoch.

W świadomości klubowiczów zaistnieli dzięki przeróbce "Miscomunitacion" Timbalanda, natomiast ich własne utwory trafiły do serialu "CSI: Miami", czy ścieżki dźwiękowej do "Need For Speed".

Działają na scenie od 2006 roku, najpierw w składzie Bob Cornelius Rif i DJ Tommy Tea, od 2010 jako trio - wraz z  Edwardem Grinchem. Mają na koncie dwie płyty studyjne. Najnowsza, "Hide" ukazała się w tym roku, a gościnnie w nagraniach  udział wzięli m. in. Paul McCartney, Theophilus London, Sam Sparro oraz P-Thugg z Chromeo.

Na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots zapraszamy w nocy z czwartku (19 grudnia) na piątek (20 grudnia), o godzinie 1.00 .

Czytaj także

Set Sovinsy'ego na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 15:24
Warszawski DJ i producent Sovinsky. Sam o sobie mówi, że jest uzależniony od muzyki. Uwielbia mieszać ze sobą kompletnie różne style, co doskonale słychać w jego setach. Najczęściej sięga po deep house i elektronikę. W czerwcu ubiegłego roku debiutował nakładem We Are Your Music Mate.
rozwiń zwiń
Czytaj także

DJ Sin i jego winyle na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 14:00
DJ Sin z Poznania zagrał swojego seta w Czwórce z czarnych płyt. - Granie techno to czysta pasja - opowiadał przed występem w audycji "BE 4".
rozwiń zwiń
Czytaj także

DJ Lisi zagrał w Czwórce. Oto jego set!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 11:30
Pierwsze kroki stawiał w legendarnym warszawskim klubie Piekarnia i do dziś twierdzi, że imprezy z cyklu "Pierwsze koty" zapamięta na całe życie. Od tego czasu minęło 12 lat, a Lisi cały czas zajmuje się muzyką - na co dzień w operze jako akustyk, wieczorami w klubach jako didżej.
rozwiń zwiń