Mikobene gra w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2014 07:00
Gościem audycji "BE 4" w sobotni wieczór był Mikobene, który zagrał set na żywo.
Audio
Mikobene gra w Czwórce
Foto: Glow Images/East News

Mikobene to Mikołaj Benedykciuk - DJ i producent pochodzący z Warszawy. Nie można go zaszufladkować do jednego rodzaju muzyki elektronicznej, gdyż łączy prawie wszystkie jej gatunki.

Początkowo jako producent w duecie Cbass and Mikobene. W 2008 roku został zaproszony na Heineken Thist w Kairze, gdzie grał u boku Johna Digweeda. W tym samym roku wystąpił jako gwiazda w Saklıkent Club w Ankarze. Jego produkcje wydawane były m.in. przez irlandzką wytwórnię Elevation Rec. Współpracował z uznanymi producentami muzyki elektronicznej, takimi jak m.in. Wareika, Russ Gabriel, Elegia, Chelonis R Jones, Milton Jackson, Pablo Bolivar, Tomato Jaws, Pole Folder, James Teej, Chloe Harris, Subsky. Regularnie grywa w najlepszych klubach w Polsce.

W Czwórce zagrał w audycji "BE 4" - posłuchaj.

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Elektrische.TV i Adre'n'alin zagrali na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 14:00
- Zawsze mieliśmy poczucie, że nasze drogi są równoległe, nasze nagrania zawsze wydawane były jako single na wspólnych kompilacjach - opowiadają muzycy w Czwórce. - Zawsze byliśmy obok siebie, aż w końcu okazało się, że będziemy grać wspólne koncerty.
rozwiń zwiń