Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
Audio
  • Essence zaprasza na dwie odsłony imprez, w ktorych gwiazdą będzie Perc (Czwórka/BE 4)
  • Essence - set na żywo w Czwórce (Czwórka/BE 4)
Essence zagrał na żywo w Czwórce
Foto: Glow Images/East News

Perc to brytyjski producent, który naprawdę nazywa się Alice Wells. Przyjedzie w czerwcu do Polski w ramach trasy promującej jego najnowszy album "Power and the Glory". "DJ będący ciągle w trasie", to obecnie jeden z najbardziej szanowanych producentów techno. Od debiutu w 2002 roku po dzień dzisiejszy, kiedy to jednomyślnie przyznawany jest mu status wizjonera. - Kilka lat temu Perc zwrócił się ku bardziej brutalnemu, mrocznemu brzmieniu - wspomina Essence w "BE 4" .

Tymczasem sam Essence jest jedną z głównych postaci sceny Trójmiasta i propagatorem inicjatyw imprezowych Technosoul i Minimal Nation. Imprezy te od wielu lat odbywają się w całej Polsce, a dla sopockiego Sfinksa są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych. Od lat zaliczany jest do najlepszych polskich didżejów z szeroko rozumianego nurtu ambitnego techno

Zobacz więcej: Sety DJ-skie w Czwórce <<<

(kd)

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tony Stylu zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2014 16:48
Tony Stylu, czyli Piotr Jasiński pochodzi z Warszawy, ale dziś związany jest z Berlinem, co nie pozostaje bez wpływu na jego twórczość. W Czwórce muzyk zaprezentował swojego seta.
rozwiń zwiń