John Carter zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 12:00
Sobotni wieczór w Czwórkowym studiu zagrał znany brytyjski DJ John Carter. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia ngrań z tego wyjątkowego wydarzenia.
Audio
  • John Carter o swojej karierze DJ-skiej, muzycznej pasji, a także o tym, co podoba mu się w Polsce (Czwórka/BE 4)
John Carter w Czwórce
John Carter w CzwórceFoto: screen/wideo

Carter urodził się w 1970 roku, a swoją muzyczną karierę rozpoczął grając w zespołach, gdy był na Uniwersytecie w Southampton. Niebawem zaczął tworzyć własne utwory i produkować je, a niedługo potem grywał już w najbardziej znanych klubach w centrum Londynu.

Zobacz więcej: Sety DJ-skie w Czwórce <<<

Carter ostatni raz odwiedził warszawę 5 lat temu, w 2009 roku. I wówczas postanowił tu zostać na dłużej. - Choć niektórzy tego nie rozumieją, Polska to kraj wielkich możliwości - opowiada w Czwórce. - Wszystko, co robię tu, mógłbym robić w Anglii, ale tu jest to prostsze. Różne rzeczy po prostu same do mnie przychodzą.

Jego muzyka to główne drum’n’base, ale nie tylko. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia nagrań z audycji "BE 4", w której Carter wykonał swojego seta na żywo.

(kd)

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Essence zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 12:00
W audycji "BE 4" z płyt winylowych zagrał Essence. Wcześniej zaprosił Was na imprezę z właścicielem wytwórni Perc Trax, którego będzie supportował 7 czerwca w klubie 1500 m2. - Jeśli ktoś chce przeżyć soniczny zawał, zapraszamy, będzie "tłukło" - mówił w Czwórce Essence.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kwazar zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2014 14:30
Kwazar to jedna z najbardziej zasłużonych postaci na polskiej scenie basowej. Didżej, inżynier dźwięku, producent, organizator imprez zagrał na żywo seta w Czwórce.
rozwiń zwiń