X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Płyta tygodnia. "Bush" Snoop Dogga

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 13:30
Ikona branży rozrywkowej - Snoop Dogg - powraca z nowym albumem! Produkcją krążka BUSH zajął się sam Pharrell Williams zdobywca nagrody Grammy.
Snoop Dogg wydał właśnie nową płytę pt. Bush
Snoop Dogg wydał właśnie nową płytę pt. "Bush"Foto: PAP/Paul Buck

Do współpracy pomiędzy długoletnimi przyjaciółmi dochodzi po serii owocnych kolaboracji, których początek datuje się na ponad dekadę temu. W 2004 roku muzycy zawarli pakt w celu przywrócenia dzisiejszej muzyce brakujących wibracji tworząc piosenki, które będą dedykowane „lepszej teraźniejszości i idealnej przyszłości”.

Ta płyta Snoop Dogga jest lepsza niż moja - Pharrell Williams

Efektem współpracy jest retro-futurystyczny funk, uzupełniony miłą dla ucha mieszanką R&B i popem. BUSH rozkwita w „funkodelicznym blasku” mówi Snoop i „jest czymś zupełnie innym od wszystkiego, co do tej pory robiliśmy”. Każdy z artystów wniósł do tej płyty coś charakterystycznego - Pharrell tryskające życiem melodie, natomiast Snoop - charakterystyczne wokale. Oprócz tego album obfituje w wiele zaskakujących kolaboracji, które ogłoszone zostaną w najbliższym czasie. I - jak Pharrell stwierdził w jednym z wywiadów - „album Snoopa będzie o wiele lepszy niż mój ostatni krążek”.

MS/mat.pras

''

Fot/mat.pras

Zobacz więcej na temat: funk MUZYKA