X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dom debiutuje – “Living In America”

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2010 11:14
Na naszej antenie singiel promujący debiutancką EP-kę grupy z Massachusetts.
Audio

Zespół Dom pochodzi z Massachusetts. Liderem pop-rockowego tercetu jest właśnie Dom - 22 letni muzyk z Worcester. Zaczęli grać razem zaledwie w styczniu, a już 1 maja ukazała się debiutancka EP-ka „Sun Bronzed Greek Gods”. Do jej promocji wybrano piosenkę „Living In America”.

„Chciałem stworzyć coś na kształt YMCA” – mówi z przymrużeniem oka Dom.  A trzeba tu dodać, że i pozostali muzycy traktują świat niezbyt poważnie.  Na przykład utwór „Bochicha” z jednej strony mówi o kocie Doma, a z drugiej jest hymnem stadionowym lokalnej drużyny hokejowej The Worcester Sharks.

Muzyka zespołu jest nowoczesna, ale też dotyka korzeni rocka. Dom przyznaje się do bycia pod wpływem Led Zeppelin, Jimiego Hendrixa, Rolling Stonesów, Smashing Pumpkins i Nirvany. Z nowych rzeczy ceni Happy Birthday i Girls. Posłuchajcie na naszej antenie singla „Living In America”.

jkTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak