Gaba Kulka na DVD

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010 16:59
Koncert, dokument z trasy, galeria zdjęć a także niedostępna na żadnej płycie piosenka "Devil’s Headlights"… to wszystko na "Live Rabbit".

Już 26 listopada ukaże się pierwsze koncertowe DVD Gaby Kulki. "Live Rabbit" to zapis jednego z występów artystki, który odbył się w ramach Trójka Tour. Na koncercie w krakowskim klubie Studio ramię w ramię z Gabą występowali Czesław Śpiewa i Dick4Dick.

– Zagraliśmy wtedy wybrane piosenki z płyt "Hat, Rabbit" i "Out" a także kilka coverów i wcześniej oficjalnie niewydawany (ale znany z "Bewteen Miss Scylla and a Hard Place") utwór "Shoes"! – mówi Gaba Kulka.

Na DVD znaleźć można ponadto dokument z trasy, który został nakręcony przez Katarzynę Pałetko i Maćka Szupicę. W dodatkach pojawią się także piosenka "Devil's Headlights" (nagrana niegdyś na "Hat Rabbit") - dotąd dostępna tylko jako mp3 - z pokazem kilkudziesięciu zdjęć z trasy oraz teledysk "Niejasności". DVD ukaże się nakładem wydawnictwa Mystic Production.

24 listopada odbędzie się niezwykły pokaz koncertu i dokumentu w warszawskiej Kinotece (PKiN). Start o godz. 20.00. Bilety w cenie 25 zł.

Więcej informacji na:

www.gabakulka.com
www.mystic.pl
www.kinoteka.pl

Czytaj także

Wrocław Industrial Festiwal po raz dziewiąty!

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2010 10:05
To jedna z najważniejszych na świecie cyklicznych imprez poświęconych artystom z kręgu szeroko pojętej muzyki industrialnej. Festiwal poleca Czwórka!
rozwiń zwiń

Czytaj także

HIFI Banda "23:55" - premiera!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 17:40
8 listopada miała miejsce oficjalna premiera nowej płyty HIFI Bandy. Album poleca Czwórka!
rozwiń zwiń