Test gry: Uncharted 2 (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 19:38
W czwórkowej "Zagrywce" opowiadamy o grze, która serca wielu graczy podbiła już jakiś czas temu. Jednak mimo upływu czasu, gra nadal warta jest uwagi.
Audio

- Niebawem pojawi się jej trzecia część tej dobrej strzelanki. Grę przypominamy wszystkim, którzy nie znają serii Uncharted – mówi recenzent gier, Leszek Smosarski.

Główny bohater gry, Drake, poszukuje bardzo cennego artefaktu. Jak się jednak szybko okazuje, tego samego przedmiotu szuka grupa złowrogich najemników. - Musimy być szybsi niż oni – mówi Smosarski.

- Fabuła opowiedziana jest w sposób iście filmowy – podkreśla recenzent. To za sprawą wielu wątków i szybkich zwrotów akcji. Ocena 4,5/5. Równie "obłędna" jest grafika. Twórcy, bardzo dobrze znając pracę konsoli PlayStation, doskonale przygotowali tekstury w wysokich rozdzielczościach, zadbano także o grę świateł. Grafika: 5/5.

Mimo iż w grze najważniejszy jest tryb single player, fani mogą wydłużyć czas zabawy z Uncharted 2 dzięki trybowi multiplayer. Szczegóły w dźwięku.

pg

Zobacz więcej na temat: gra leszek smosarski
Czytaj także

Test gry: Bulletstorm

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 20:49
Recenzowana gra to polska strzelanka osadzona w odległej przyszłości. Jaką ocenę dostanie w Czwórce?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lego Star Wars III: dużo dobrej zabawy

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2011 19:49
- Wielka, wielka dawka dobrego humoru – twierdzi Jarosław Kujawski z serwisu og.net.pl - Gry z serii Lego ukazują się już od 6 lat a wysoki poziom to ich znak rozpoznawczy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: Home Front

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2011 20:47
Brutalna strzelanka FPS rysuje wizję konfliktu z 2027 roku. Gracz musi ocalić USA przed najeźdźcą, którym jest Korea.
rozwiń zwiń