Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 22:05
Sportowe podsumowanie dnia - 18 listopada 2017.
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej Kot
Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Maciej KotFoto: Wikimedia Commons/Tadeusz Mieczyński-skijumping.pl/CC-BY-SA-3.0

Polska na podium w inauguracyjnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Wiśle "Biało-czerwoni" skakali dziś w składzie: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki i zajęli drugie miejsce - ex aequo z reprezentacją Austrii. Wygrali Norwegowie, a pierwszy konkurs indywidualny nowego sezonu jutro o 15:00.

Łukasz Kubot awansował do finału gry podwójnej kończącego sezon tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie. W meczu półfinałowym Polak i grający z nim w parze Brazylijczyk Marcelo Melo wygrali z Amerykaninem Ryanem Harrisonem i Michaelem Venusem z Nowej Zelandii. W finale rywalami Kubota i Melo będą Fin Henri Kontinen i Australijczyk John Peers.

Vive Kielce pokonało Aalborg Handbold 28:27 w meczu ósmej kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Jutro o 18:30 Wisła Płock zagra u siebie z Kristianstad.

Więcej informacji i wypowiedzi naszych reprezentantów w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Robert Grzędowski

Poranny przegląd sportowy - 17 listopada 2017.

Popołudniowy przegląd sportowy - 17 listopada 2017.

Kubot w finale w Londynie!

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 14:50
Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do finału rozgrywanego w Londynie turnieju ATP Finals. W półfinale pokonali Ryana Harrisona i Michaela Venusa 2:0 (6:1, 6:4).