Kubot w finale w Londynie!

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2017 14:50
Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do finału rozgrywanego w Londynie turnieju ATP Finals. W półfinale pokonali Ryana Harrisona i Michaela Venusa 2:0 (6:1, 6:4).
Łukasz Kubot
Łukasz KubotFoto: Wikimedia Commons/Robbie Mendelson/CC-BY-SA-2.0

W pierwszym secie polsko-brazylijski duet nie dał szans rywalom i rozbił ich 6:1. Drugi set był nieco bardziej wyrównany, a Harrison i Venus mięli nawet piłkę na przełamanie, ale ostatecznie to zwycięzcy Wimbledonu okazali się lepsi. Pokonali tryumfatorów tegorocznego French Open i zagrają w o zwycięstwo w ATP Finals.

Dla Kubota będzie to pierwsza taka okazja w karierze. W finale po drugiej stronie siatki staną Henri Kontinen i John Peers.

Popołudniowy przegląd sportowy - 15 listopada 2017.

Popołudniowy przegląd sportowy - 17 listopada 2017.

Ultra-Trail World Tour przyciąga, co roku tysiące chętnych. O maratonie i przygotowaniach, do jednego z biegów rozmawialiśmy z Bartkiem Trelą - uczestnikiem, autorem bloga "Pokonaj astmę".